Triuškinančio pralaimėjimo fone D. Sabonis buvo vienas „Pacers“ šviesulių

Skaudų pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Indianos „Pacers“ (19-15) komanda su Domantu Saboniu. Dar mačo pradžioje užstrigę Nate`o McMillano auklėtiniai svečiuose 83:107 (19:40, 18:26, 21:24, 17:25) nusileido Detroito „Pistons“ (19-14) krepšininkams.

Nuo suolo pakilęs D. Sabonis per 17 minučių pelnė 10 taškų (5/9 dvitaškiai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Pastarasis rodiklis – antras komandoje, o pagal +/- rezultatą lietuvis buvo ketvirtas.

Įspūdingai rungtynes pradėjęs Tobiasas Harrisas nuo pirmųjų rungtynių minučių pradėjo varyti į neviltį Indianos klubo atstovus, kuomet per pirmąjį kėlinį surinko 21 iš 30 taškų, „Pistons“ iš viso atseikėjo net 40 ir pirmavo daugiau nei dvigubai – 40:19.

Jam puikiai talkino po krepšiais kaip liūtas kovojęs Andre Drummondas, kurio sąskaitoje – 21 taškas ir 18 atkovotų kamuolių. Tuo metu visa „Pacers“ po krepšiais sugriebė tik 36 kamuolius.

„Pistons“ pergalę apkartino pagrindinio įžaidėjo Reggie Jacksono trauma. Krepšininkas trečiajame ketvirtyje nesėkmingai nusileido ant čiurnos, o aikštę paliko tik padedamas komandos pagalbos. Per 21 minutę aikštėje amerikietis pelnė 8 taškus, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 3 kamuolius.

„Pistons“: Tobiasas Harrisas 30, Andre Drummondas 21 (18 atk. kam.), Ishmaelas Smithas 12, Reggie Bullockas 11.

„Pacers“: Victoras Oladipo 13, Domantas Sabonis, Mylesas Turneris ir Bojanas Bogdanovičius – po 11.