Puikiai žaidusio D. Sabonio ekipą pražudė dėjimas paskutinę sekundę

Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (17-14) buvo arti to, kad namuose paguldytų Rytų konferencijos lyderius, tačiau nedovanotina klaida paskutinėmis dvikovos sekundėmis to pasiekti neleido.

Bojano Bogdanovičiaus perdavimas nepasiekė Victoro Oladipo, o kamuolį perėmęs ir į greitą puolimą pabėgęs Terry Rozier dėjimu iškovojo pergalę 112:111 (38:21, 24:26, 23:31, 27:33) Bostono „Celtics“ (26-7) ekipai.

Puolėjas iš Lietuvos vėl sužaidė puikias rungtynes. Ant parketo D. Sabonis prabuvo 29 minutes, pelnė 18 taškų (7/13 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 4 kartus bei dukart pažeidė taisykles.

Saboniui būnant aikštelėje „Pacers“ įmetė 12 taškų daugiau už varžovus, o tai yra geriausias rezultatas ekipoje.

„Kyrie (Irvingas) ir Marcusas (Smartas) užspendė varžovą ir Marcusas mėgino prasižengti, tačiau arbitrai to neužfiksavo, – apie lemiamą epizodą pasakojo T. Rozier. – Tuomet Bogdanovičius atliko perdavimą, o aš sugebėjau prikišti rankas prie kamuolio. Tik perėmęs kamuolį žvilgtelėjau į laikrodį ir pamačiau keturias sekundes. Supratau, kad turiu laiko.“

Kyrie Irvingas rungtynes baigė savo sąskaitoje turėdamas 30 taškų. Likus 31 sekundei iki dvikovos pabaigos Bostono ekipa atsilikinėjo 102:107, tačiau K. Irvingas per likusį laiką įsmeigė du tritaškius ir sugrąžino komandą į rungtynes.

„Nuostabu būti tokių puikių rungtynių dalimi“, – po dvikovos sakė Irvingas.

Šeimininkų komandoje nesustabdomai vėl rungtyniavo Victoras Oladipo, kuris per lemiamas 2 mačo minutes pelnė 12 iš savo 38 taškų. Likus minutei iki mačo pabaigos gynėjas pataikė tritaškį, kuris pirmą kartą išvedė „Pacers“ į priekį, o vėliau V. Oladipo dvitaškis padidino persvarą iki 5 taškų (107:102).

„Celtics“ puikiai pradėjo rungtynes pataikydamas visus 10 pirmųjų metimų bei pirmaudama 12-0. Bostono komandos pranašumas vienu metu pirmajame kėlinyje buvo išaugęs iki 18 taškų.

„Pacers“: Victoras Oladipo 38, Domantas Sabonis 18 (7 atk. kam.), Darrenas Collisonas 15, Thaddeusas Youngas 13, Lance`as Stephensonas 11.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 30 (5/8 trit.), Jaysonas Tatumas 16, Marcusas Smartas 15, Alas Horfordas 14 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Jaylenas Brownas 13.