Sezono atkovotų kamuolių rekordą pagerinęs J. Valančiūnas svariai prisidėjo prie „Raptors“ pergalės

Jonas Valančiūnas pasižymėjo naudingu žaidimu ir palypėjo Toronto „Raptors“ istorijos metraščiuose, o jo atstovaujama Kanados ekipa šventė pergalę.

Dwane`o Casey auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 108:93 (35:30, 26:33, 22:14, 25:16) susitvarkė su Sakramento „Kings“ komanda.

J. Valančiūnas aikštėje praleido 27 minutes, per kurias spėjo pelnyti 13 taškų (3/9 dvit., 0/1 trit., 7/8 baud. met.), atkovoti 16 kamuolių, atlikti 2 rezultatyvius perdavimus ir blokuoti 3 metimus.

16 atkovotų kamuolių yra asmeninis J. Valančiūno šio sezono rekordas. Ankstesnis geriausias sezono pasiekimas buvo dvejose rungtynėse šįmet atkovoti 15 kamuolių.

Maža to, tai buvo jau 111-asis jo karjeros dvigubas dublis. Kanados klubo istorijoje pagal šį rodiklį jis pakilo į antrąją vietą.

„Raptors“ tai buvo jau devintoji iš eilės pergalė namuose. D. Casey auklėtiniai namie šįmet žaidžia įspūdingai ir per 12 susitikimų savo teritorijoje suklupo vos kartą. Tai yra geriausias namų rezultatas visoje lygoje.

Sakramento klubas trečiajame kėlinyje suklydo septyniskart, o tuo pasinaudoję kanadiečiai ketvirtį baigė pirmaudami 83:77.

Vėliau „Raptors“ atgal nebesidairė. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Delonas Wrightas pataikė tolimą metimą, šeimininkų persvara tapo dviženklė (89:77), o ją vėliau išlaikiusi Toronto ekipa nužygiavo iki pat pergalės.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 21, Kyle`as Lowry 16, Normanas Powellas 14, Jonas Valančiūnas 13 (16 atk. kam.), Ogas Anunoby 11, C.J. Milesas 10.

„Kings“: Garretas Temple`as ir Bogdanas Bogdanovičius po 18, George`as Hillas 16, Willie Cauley-Steinas 12.