„Juventus“ pratęsė „Lietkabelio“ agoniją LKL

Panevėžio „Lietkabeliui“ (10-5) nepavyksta išbristi iš nesėkmių liūno Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe LKL). Su vyriausiuoju treneriu praėjusį sekmadienį atsisveikinęs Panevėžio klubas šį kartą svečiuose 71:91 (16:25, 18:29, 16:21, 21:16) turėjo pripažinti Utenos „Juventus“ (5-10) pranašumą ir patyrė ketvirtą nesėkmę iš eilės.
KK Juventus nuotr.

Po šio pralaimėjimo „Lietkabelis“ smuko į ketvirtą turnyrinės lentelės vietą. Prieš prasidedant pralaimėjimų serijai, panevėžiečiai žengė pirmi.

Pralaimėjus tris kartus iš eilės, „Lietkabelis“ ėmėsi permainų ir atleido vyriausiąjį trenerį Artūrą Štalbergą, o jo vietą laikinai užėmė Vitalijus Černijus. Su nauju treneriu „Lietkabelis“ iškovojo pergalę Europos taurės rungtynėse su Emilijos Redžo „Grissin Bon“, bet nacionaliniame čempionate neturėjo vilčių Aukštaitijos derbyje.

„Juventus“ antrajame kėlinyje spurtavo ir 5 taškų persvarą (27:22) po Arvydo Šikšniaus tritaškio pavertė 21 taško pranašumu – 52:31. Po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo 75:50 ir paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas.

„Juventus“: Laronas Dendy 21 (9 atk. kam.), Maksymas Kornijenka 20, Anthony Irelandas 17, Arvydas Šikšnius ir Mindaugas Kupšas po 8.

„Lietkabelis“: Adas Juškevičius 16, Lorenzo Williamsas 9, Kšištofas Lavrinovičius, Gintaras Leonavičius ir Donatas Tarolis po 8.