„Bayern“ ir „Borussia“ laimėjo paskutinėmis minutėmis, Italijoje – lyderių pralaimėjimas

Vokietijos „Bundesliga“ futbolo pirmenybėse šeštadienį favoritai šventė sudėtingas pergales, o Italijos „Serie A“ čempionate suklupo lyderiai.

Čempionai Miuncheno „Bayern“ svečiuose 1:0 palaužė „Stuttgart“. Vienintelį įvartį 79-ąją minutę įmušė Thomasas Mulleris.

Dramatiškiau klostėsi mačas Dortmunde, kur po permainų trenerio poste įsivažiuojantys vietos „Borussia“ futbolininkai 2:1 įveikė „Hoffenheim“. Peterio Stogerio auklėtiniai 21-ąją minutę praleido pirmieji, tačiau 63-ąją minutę rezultatą išlygino Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas, o mačo didvyriu tapo Christianas Pulisicas.

JAV metų futbolininku pripažintas saugas 89-ąją minutę gražiai pergudravo vartininką ir pelnė pergalingą įvartį. „Borussia“ ekipa su 30 taškų grįžo į trečiąją čempionato vietą, o nuo pirmaujančios „Bayern“ komandos ją skiria 13 taškų.

„Serie A“ čempionate pasikeitė pirmaujanti komanda, nes lyderė Milano „Inter“ namuose 1:3 krito prieš „Udinese“. Po Mauro Icardi įvarčio 15-ąją minutę rezultatas tapo lygus 1:1, tačiau 61-ąją ir 77-ąją minutėmis šeimininkus paskandino Rodrigo De Paulas ir Antoninas Barakas.

Į pirmąją vietą sugrįžo „Napoli“ futbolininkai, kurie tokiu pačiu rezultatu 3:1 svečiuose pranoko „Torino“.

„Napoli“ visas varžovų viltis sudaužė jau pačioje rungtynių pradžioje. Po Kalidou Koulibaly, Piotro Zielinskio ir Mareko Hamšiko tikslių smūgių rezultatas buvo 3:0 sužaidus vos pusvalandį.