D. Rapšys nesustabdomas – iškovojo antrą Europos čempionato medalį

Kopenhagoje vykstančiame Europos plaukimo trumpajame (25 m) baseine čempionate 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungties finale Danas Rapšys iškovojo auksą.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Ketvirtame takelyje pasirodęs Lietuvos plaukikas distanciją įveikė per 1.40,85 sek. bei, pagerinęs Lietuvos rekordą, užėmė 1 vietą.

Stop kadras

Apdovanojimų ceremonija, stop kadras

Premjeras Saulius Skvernelis savo „Facebook“ paskyroje pasveikino sportininką su pergale.

Atrankos plaukime 22-ejų panevėžietis pasirodė labai sėkmingai – jo rezultatas (1.41,89 sek.) buvo geriausias iš visų plaukusiųjų, tuo pačiu pagerintas ir Lietuvos rekordas.

Trečiadienį D. Rapšys 200 m plaukimo nugara rungtyje iškovojo bronzos medalį. Vėliau aukso medaliu nudžiugino Rūta Meilutytė, sėkmingai finišavusi 50 metrų plaukimo krūtine finale.

Kopenhagoje vyksiančiame Europos plaukimo čempionate dalyvauja visi stipriausi mūsų šalies plaukikai. Tarp jų – Rūta Meilutytė, Danas Rapšys, Giedrius Titenis, Andrius Šidlauskas, Simonas Bilis, Deividas Margevičius, Ugnė Mažutaitytė, Tadas Duškinas, Povilas Strazdas, Gytis Stankevičius.