Lietuvos rekordą pagerinęs D. Rapšys – 200 m laisvuoju stiliumi finale

Lietuvos sportininkai tęsia pasirodymus Kopenhagoje (Danija) vykstančiame Europos plaukimo trumpajame (25 m) baseine čempionate.
D. Rapšys, BNS nuotr.

200 metrų plaukimo laisvu stiliumi rungties atrankoje ketvirtadienį startavo Danas Rapšys ir Povilas Strazdas.

D. Rapšys įveikė distanciją pirmas ir su 1.41,89 sek. rezultatu pasiekė naują Lietuvos rekordą. Tame pačiame plaukime startavęs P. Strazdas distanciją įveikė per 1.47,51 sek. ir, skirtingai nei D. Rapšys, į finalą neprasimušė. P. Strazdas bendroje įskaitoje liko 35, o D. Rapšio rezultatas buvo geriausias tarp visų.

Stop kadras

Finalo plaukimai – nuo 18.08 val.

Trečiadienį D. Rapšys 200 metrų plaukimo nugara rungtyje iškovojo pirmąjį (bronzos) Lietuvos medalį šiame čempionate. Vėliau aukso medaliu nudžiugino ir Rūta Meilutytė, sėkmingai finišavusi 50 metrų plaukimo krūtine finale.

Kopenhagoje vyksiančiame Europos plaukimo čempionate dalyvauja visi stipriausi mūsų šalies plaukikai. Tarp jų – Rūta Meilutytė, Danas Rapšys, Giedrius Titenis, Andrius Šidlauskas, Simonas Bilis, Deividas Margevičius, Ugnė Mažutaitytė, Tadas Duškinas, Povilas Strazdas, Gytis Stankevičius.