D. Sabonis buvo rezultatyvus pergalingose rungtynėse prieš „Nuggets“

Indianos „Pacers“ (16-11) su Domantu Saboniu Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače įspūdingai grįžo į rungtynes ir namuose per pratęsimą 126:116 (22:35, 37:31, 31:22, 24:26, 12:2) įveikė Denverio „Nuggets“ (14-12) krepšininkus ir pasiekė ketvirtąją pergalę iš eilės.

Ketvirtasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo „Pacers“, ir po D. Sabonio baudos metimų šeimininkai pirmavo 94:88. Vis tik, „Nuggets“ į tai atsakė spurtu 9:2 ir susigrąžino turėtą pranašumą (97:96). Po to Kolorado ekipa atsakė Trey Lyleso šou. „Nuggets“ dar kartą spurtavo 14:5, o Lylesas per šią atkarpą surinko 8 taškus, ir po jo metimo svečiai įgijo 8 taškų pranašumą (111:103).

Tačiau šeimininkai lengvai pasiduoti neketino. Victoro Oladipo vedami „Pacers“ surengė spurtą 9:3, ir iki ketvirtojo pabaigos likus 40 sekundžių, šeimininkų deficitas tesiekė 2 taškus (112:114).

Likus 24 sekundėms, kamuolį savo rankose turėjo Indianos klubas ir Oladipo veržėsi krepšio link, bet jo metimas tikslo nepasiekė, tačiau situaciją išgelbėjo Thaddeusas Youngas, kuris pataisė komandos draugo metimą ir likus 5,5 sekundės rezultatą išlygino (114:114). Paskutinėje „Nuggets“ atakoje Willo Bartono metimas buvo netaiklus ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu „Pacers“ atrodė kur kas užtikrinčiau, kurį pradėjo spurtu 7:0, ir po Oladipo tritaškio šeimininkai pirmavo 121:114. Po šio smūgio nebeatsigavę „Nuggets“ buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

Šeimininkai antrajame kėlinyje atsilikinėjo 19 taškų skirtumu (34:53), tačiau dar prieš ketvirčio pabaigą „Pacers“ laimėjo atkarpą 25:13 ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdama 7 taškų deficitą (59:66).

Po ilgosios pertraukos Indianos ekipa tęsė pradėtą darbą ir trečiojo kėlinio viduryje spurtavo 11:4 bei pirmą kartą susitikime išsiveržė į priekį (84:83).

D. Sabonis per 20 minučių surinko 14 taškų (6/10 dvitaškių, 2/2 baudos), sugriebė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, du kartus pažeidė taisykles ir kartą suklydo.

Fenomenalų pasirodymą surengė jo komandos draugas Oladipo, kuris per 45 minutes įmetė net 47 taškus (9/16 dvit., 6/12 trit., 11/13 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir blokavo varžovo metimą. 47 taškai per rungtynes – naujas gynėjo karjeros rezultatyvumo rekordas.

„Pacers“: Victoras Oladipo 47 (6/12 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Mylesas Turneris 24 (8/12 dvit., 8 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 18 (8/11 metimų), Domantas Sabonis 14, Lance`as Stephensonas 12.

„Nuggets“: Trey Lylesas 25 (5/7 trit.), Gary Harrisas (3/10 trit.) ir Willas Bartonas (9 rez. perd., 6 atk. kam.) po 21, Wilsonas Chandleris 18 (8 atk. kam.)