L. Dončičiaus pastangų pergalei prieš „Olympiakos“ nepakako

Madrido „Real“ (5-6) duobė tęsiasi. Šįkart Pablo Laso auklėtiniai Eurolygos išvykos mače Pirėjuje po pratęsimo 83:92 (8:18, 22:16, 17:22, 25:16, 11:20) nusileido vietos „Olympiakos“ (9-2) ir šiame turnyre patyrė jau trečiąją nesėkmę iš eilės.
Euroleague.net nuotr.

Rungtynių kulminacija įvyko iki ketvirčio pabaigos likus dvylikai sekundžių, kuomet Carrolas pašokdino Georgios Printezį ir smeigė tritaškį, leidusį išlyginti rezultatą (72:72). „Olympiacos“ turėjo idealią progą išplėšti pergalę, tačiau tas pats Printezis prametė abu baudos metimus, iki kėlinio pabaigos likus 4 sekundėms, ir komandos buvo priverstos žaistos pratęsimą.

Pratęsimo metu po Lukos Dončičiaus dvitaškio „Real“ pirmavo 79:77, tačiau po šio epizodo „Olympiakos“ spurtavo 10:0 ir susikrovė 8 taškų pranašumą (87:79). Ši persvara garantavo pergalę Graikijos klubui įspūdingame mače.

„Olympiakos“ jau nuo pat rungtynių pradžios parodė svečiams, jog lengva nebus ir per pirmąjį kėlinį į savo krepšį praleido vos 8 taškus ir jau po pirmojo ketvirčio turėjo dviženklę persvarą (18:8). Vis tik „Real“ atsitiesė antrajame kėlinyje, kurį užbaigė spurtu 13:5 ir nurėžė šeimininkų persvarą iki 4 taškų (34:30).

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas vėl perėmė Pirėjo klubas. Didžiąją dalį trečiojo kėlinio žaidimas buvo apylygis, tačiau ketvirčiui artėjant į pabaigą šeimininkai spurtavo 9:0 ir po Jamelo Mcleano baudos metimo pirmavo 52:40.

33-iąją minutę „Olympiakos“ dar pirmavo 64:51, tačiau tuomet „Real“ kilo į lemiamą šturmą. Luka Dončičius pelnė 4 taškus paeiliui, 5 pridėjo Jaycee Carrolas, o „Karališkasis“ klubas spurtavo 16:4 ir iš šeimininkų persvaros teliko taškas (68:67).

„Olympiakos“: Georgios Printezis 21 (7 atk. kam., 27 naud. bal.), Janis Strelnieks 15, Kostas Papanikolaou 14 (8 atk. kam.).

„Real“: Luka Dončičius 33 (8/12 dvit., 6 atk. kam., 36 naud. bal.), Jaycee Carroll 24, Walteris Tavaresas 8 (7 atk. kam.)