L. Jamesas atvedė „Cavaliers“ į tryliktąją pergalę iš eilės

Įsibėgėjusi Klivlando „Cavaliers“ (18-7) ekipa nebuvo sulaikyta jau tryliktose rungtynėse iš eilės. LeBrono Jameso vedamas Ohajo valstijos klubas namie 101:95 (19:22, 29:35, 25:21, 28:17) įveikė Sakramento „Kings“ (7-17) krepšininkus.

Su 13-ąja „Cavs“ pergale iš eilės pakartotas geriausias klubo pergalių serijos rezultatas. Tokias serijas klubas turėjo 2008–2009 ir 2009–2010 metų sezonuose. Rekordas gali būti pagerintas penktadienį, kuomet „Cavaliers“ vyks į Indianą ir kovos su vietos „Pacers“.

Tiesa šįkart pergalę NBA vicečempionams iškovoti nebuvo lengva, mat dar trečiajame kėlinyje po JaKarro Sampsono dėjimo „Kings“ turėjo keturiolikos taškų pranašumą (62:48).

Priekyje „Kings“ laikėsi iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos. Likus pustrečios minutės Jeffas Greenas dviem baudų metimais sugebėjo išlyginti rezultatą (95:95).

Lemiamu metu iniciatyvos ėmėsi „Cavs“ vedlys L. Jamesas, per paskutines pusantros minutės pelnęs penkis taškus iš eilės ir atvedęs savo komandą į pergalę.

Jis buvo per žingsnį nuo trigubo dublio – pelnė 32 taškus (7/10 dvit., 5/8 trit., 3/6 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Cavaliers“: LeBron James 32 (11 atk. kam., 9 rez. perd.), Kevinas Love`as 18 (13 atk. kam.), Jeffas Greenas 17, Kyle'as Korveris 15, J. R. Smithas 6.

„Kings“: Zachas Randolphas 18, Buddy Hieldas 17, Frankas Masonas 15, George`as Hillas 10.