Monstriškas D. Cousinso pasirodymas nukalė „Pelicans“ pergalę

Anthony Davisas dėl kirkšnies traumos praleido trečiąjį mačą paeiliui, tačiau visus reikalus Naujajame Orleane sutvarkė kitas bokštas – DeMarcusas Cousinsas.

Vidurio puolėjo tempiama „Pelicans“ (13-12) namuose 123:114 (33:33, 34:33, 30:25, 26:23) pranoko Denverio „Nuggets“ (13-11). Denverio ekipai šiame susitikime padėti negalėjo dėl traumų iškritę Paulas Millsapas ir Nikola Jokičius.

D. Cousinsas ant parketo praleido 40 minučių, pelnė 40 taškų (10/19 dvit., 2/6 trit., 14/21 baud.), atkovojo 22 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metimus, 6 kartus suklydo bei 3 kartus pažeidė taisykles.

Tai jau antras kartas šį sezoną, kuomet D. Cousinsas per susitikimą pelno bent 40 taškų ir atkovoja bent 20 kamuolių.

Pirmoje dvikovos pusėje „Nuggets“ pataikė 10 tolimų metimų iš 19, tačiau į ilgąją pertrauką ji vis tiek nusinešė minimalų deficitą (66:67).

Per pirmuosius du kėlinius D. Cousinsas pelnė 19 taškų bei atkovojo 10 kamuolių. 19 taškų pridėjo ir įžaidėjas Jrue Holiday.

Antroje mačo pusėje šeimininkai atliko kertiniu tapusį spurtą 20:3, per kurį D. Cousinsas pelnė 6 taškus bei blokavo 2 metimus.

„Pelicans“: DeMarcusas Cousinsas 40 (22 atk. kam., 4 blk.), Jrue Holiday 27, E`Twaunas Moore`as 14, Rajonas Rondo 11.

„Nuggets“: Gary Harrisas 24, Emmanuelis Mudiay 17, Jamalas Murray ir Willas Bartonas po 15.