Traumų išretintas „Juventus“ taškų lenktynėse nepavijo Mursijos komandos

Utenos „Juventus“ (2-5) komanda nesėkme sugrįžo į FIBA Čempionų lygą po rinktinių lango. Traumų išretinta Žydrūno Urbono vadovaujama ekipa savo aikštėje 83:93 (17:24, 18;27, 24:25, 24:17) nepavijo Mursijos UCAM (3-4) krepšininkų, laimėjusių pirmą kartą po keturių pralaimėjimų paeiliui.
KK Juventus nuotr.

Trimis tritaškiais startavę Ispanijos klubo atstovai nuo pat mačo pradžios paėmė iniciatyvą į savo rankas, o po penktojo tolimo metimo pirmajame kėlinyje pirmavo daugiau nei dvigubai – 24:11.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Juventus“ buvo priartėjęs per keturis taškus – 25:29, tačiau tuomet UCAM atsakė atkarpa 9:1 ir susigrąžino įtikinamą persvarą – 38:26. Prieš lemiamą kėlinį ji pasiekė rekordines aukštumas – 76:54.

Į paskutinį šturmą uteniškiai pakilo antroje ketvirtojo ketvirčio pusėje, kada Mursijos ekipa pustrečios minutės nepelnė taškų, o „Juventus“ po ilgos pertraukos sumažino savo deficitą iki vienženklio skaičiaus – 79:88.

Visgi paskui Jonte Flowersas užsidirbo nesportinę pražangą, buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Clevinas Hannah realizavo abi baudas ir įtvirtino svečių pergalę – 91:79.

Uteniškiams pusę taškų surinko legionieriai Laronas Dendy ir Anthony Irelandas, pelnę po 21 tašką. Pastarasis dėl sutrumpėjusios rotacijos rungtyniavo net 38 minutes.

Komandos kapitonas Arvydas Šikšnius po ilgos sugrįžo į aikštę, tačiau joje jis praleido vos šešias minutes. Ekipai taip pat nepadėjo Dovis Bičkauskis ir naujokas Kenny Gainesas.

„Juventus“: Laronas Dendy ir Anthony Irelandas (8 rez. perd., 6 kld.) – po 21, Jonte Flowersas 13, Karolis Guščikas 11, Mindaugas Kupšas 10.

UCAM: Bradas Olesonas 18 (4/6 trit.), Kevinas Tumba, Sadielas Rojas (9 atk. kam.) ir Clevinas Hannah – po 13, Vitoras Benite ir Marcas Delia – po 12.