Netikėta: „Paris Saint-Germain“ patyrė pirmą pralaimėjimą Prancūzijoje

13 pergalių, 2 lygiosios, o po šeštadienio – ir pralaimėjimas. Statistiką „Paris Saint-Germain“ futbolininkai susigadino išvykoje 1:2 pralaimėdami „Strasbourg“ ekipai.

Pirmąjį įvartį aikštės šeimininkams pelnė ir svečiams iš Paryžiaus signalą pasiuntė Nuno Da Costa. Labai lengvai nuo varžovų globos išsilaisvinęs futbolininkas surado po standartinės situacijos siųstą kamuolį ir nukreipė jį į vartus.

Prieš pat pertrauką rezultatą išlygino Kylianas Mbappe. Jis 42-ąją minutę uždarė Edinsono Cavani perdavimą iš aikštės krašto.

Tačiau taškus ant „i“ sudėliojo ir sensaciją sukūrė Stephane'as Bahokenas, kuris išbėgo į greitą ataką ir itin tiksliu smūgiu nuginklavo PSG vartininką.

Nepaisant pralaimėjimo, paryžiečiai 10 taškų lenkia artimiausią persekiotoją „Marseille“ ekipą.

Tuo tarpu „Strasbourg“ po pergalės pakilo į 14-ąją vietą.