„Arsenal“ ir „Man United“ kova virto reto grožio trileriu su įvarčiais ir raudona kortele

Paskutinėse šeštadienio „Premier“ lygos rungtynėse žiūrovai išvydo reto grožio futbolo dramą tarp Londono „Arsenal“ ir „Manchester United“. Svarbią pergalę pasiekė „raudonieji velniai“, kurie šeimininkus įveikė 3:1 (2:0) bei 3 taškais atitrūko nuo trečioje vietoje esančios „Chelsea“ ekipos.

Mačo pradžia paženklinta dviem įvarčiais į Londono „Arsena“ vartus: 4 min. svečius į priekį išvedė Antonio Valencia, o 11 min. stadioną nutildė Jesse Lingardas – 0:2.

Nors kėlinio pabaigoje „Arsenal“ buvo užgulusi varžovų vartus, tačiau nuo įvarčio Jose Mourinho auklėtinius neretai gelbėjo ir sėkmė.

Po pertraukos 49 min. „Arsenal“ sirgaliams vilties „įpūtė“ Alexandre Lacazette įvartis – 1:2.

Tačiau 63 min. greita „Manchester United“ ataka baigėsi J. Lingardo įvarčiu, o jam puikų perdavimą atliko Polis Pogba.

Tas pats P. Pogba pasižymėjo 74 min., tik ne įvarčiu įvarčiu ar rezultatyviu perdavimu, o už šiurkščią pražangą prieš save išvydo raudoną kortelę.

Nors „Man United“ liko mažumoje, Arseno Wengero auklėtiniams nepavyko pakeisti rungtynių rezultato sau naudinga linkme.

Anglijos „Premier“ lygos 15-as turas startavo sąlyginai lengva Londono „Chelsea“ pergale prieš „Newcastle United“ futbolininkus, nors mačo pradžioje Antonio Contes auklėtiniai buvo priversti vytis į priekį išsiveržusius svečius. 12 min. „Chelsea“ sirgalius nutildė Dwightas Gayle'as.

Tačiau kėlinio viduryje 21 min. rezultatą išlygino Edenas Hazardas, o 33 min. rezultatą šeimininkų naudai persvėrė Alvaro Morata.

Po pertraukos 74 min. tas pats belgas E. Hazardas įtvirtino „Chelsea“ pranašumą – 3:1.

Po praleisto įvarčio svečiai nebeatsitiesė ir rungtynių pabaigoje neturėjo jokių galimybių pakovoti bent dėl taško.

Įspūdingą pergalę pasiekė Jurgeno Kloppo auklėtiniai: „Liverpool“ svečiuose net 5:1 (3:0) sutriuškino „Brighton“ futbolininkus.