Lietuvos biatlonininkės Švedijoje liko toli nuo lyderių

Švedijoje vykstančio pirmojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo moterų 7,5 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovė Natalija Paulauskaitė užėmė 86-ąją vietą.
TT NEWS AGENCY/Scanpic nuotr.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi vokietė Denise Herrmann. Antrąją vietą užėmė prancūzė Justine Braisaz (+15,2 sek.; 0 baudos ratų), o trečiąją – ukrainietė Julija Džima (+19,6 sek.; 0 baudos ratų).

26-erių metų N. Paulauskaitė, kuriai teko įveikti vieną baudos ratą, nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 59,2 sek.

33-ejų metų Diana Rasimovičiūtė (+3.02,6; 3) užėmė 90-ąją vietą, o 32-ejų metų Lietuvos atstovė Natalija Kočergina (+3.23,3; 3) - 95-ąją.

Lenktynėse dalyvavo 104 biatlonininkės.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po dvejų lenktynių pirmauja 97 taškus turinti norvegė Synnoeve Solemdal. Vienu tašku nuo jos atsilieka ukrainietė J. Džima. Iš viso klasifikuotos 56 sportininkės.

Šeštadienį sprinto lenktynėse varžysis vyrai, o sekmadienį vyks persekiojimo lenktynės.