Atlantoje – dešimtoji „Cavaliers“ pergalė iš eilės

Sezono pradžioje strigęs Klivlando „Cavaliers“ vežimas taip įsibėgėjo, kad dabar savo sąskaitoje turi jau dešimt nepralaimėtų rungtynių iš eilės seriją.

NBA vicečempionai dešimtąją pergalę paeiliui iškovojo svečiuose 121:114 (42:35, 21:32, 36:23, 22:24) nugalėję Atlantos „Hawks“ komandą.

Dešimties pergalių serija šiuo metu yra ilgiausia visoje lygoje.

Šiose rungtynėse plačiai aptarinėjama tema buvo „Hawks“ lyderio“ Denniso Schroderio suvaržymas. Antrojo kėlinio pabaigoje vokietis pataikė tris metimus iš eilės, po kurių „Hawks“ išsiveržė į priekį 67:58.

Vis tik vėliau varžovų lyderių gynybą iš Jose Calderono nusprendė perimti pats LeBronas Jamesas, apsiėmęs asmeniškai dengti D. Schroderį.

„Pirmoje rungtynių dalyje jis spardė mūsų užpakalius. Komandos draugai paprašė, kad imčiausi šio iššūkio prižiūrėti jį. Pats norėjau šio iššūkio“, – sakė LeBronas.

Tuo sužavėtas liko ir pats D. Schroderis.

„Nuostabu, jei geriausias pasaulio žaidėjas asmeniškai imasi tavo priežiūros ir mėgina tave sulaikyti. Vis dar mėginau būti agresyviu. Nereiškia, kad nustojau žaisti, bet LeBronas turi didelį kūną, pro kurį sunku prasiveržti“, – po rungtynių aiškino D. Schroderis.

Neblogos šios rungtynės LeBronui buvo ir puolime. Krepšininkas per 38 minutes pelnė 24 taškus (5/5 dvit., 3/6 trit., 5/7 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo keturioliktasis L. Jameso dvigubas dublis per 22 rungtynes.

„Cavaliers“ šiose rungtynėse pataikė 18 tolimų metimų, o tai – geriausias klubo rezultatas šį sezoną.

„Hawks“: Dennisas Schroderis 27, Ersanas Ilyasova 22, Marco Belinelli 18, Johnas Collinsas 13, Taureane`as Prince`as 12.

„Cavaliers“: Kevinas Love`as 25 (16 atk. kam.), LeBronas Jamesas 24 (12 rez. perd.), Dwyane`as Wade`as 19, Jae Crowderis 15, Jeffas Greenas 12.