Eurolygoje – „Fenerbahce“ ir „Olympiakos“ komandų pergalės

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos dešimtojo turo rungtynėse ketvirtadienį čempionės titulą ginanti Stambulo „Fenerbahce Dogus“ (Turkija) komanda svečiuose 83:69 (15:25, 26:12, 25:14, 17:18) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ (Ispanija) ekipą.
BNS nuotr
BNS nuotr

Svečiai pirmąjį kėlinį pralaimėjo 15:25, tačiau prieš ilgąją pertrauką išsiveržė į priekį 41:37, o po trijų ketvirčių jau pirmavo 66:51.

Stambulo komandai Jamesas Nunnally`us pelnė 16 taškų, Kostas Sloukas – 14, Luigis Datome – 12, Bradas Wanamakeris – 11, Nicolo Melli ir Janas Vesely pridėjo po 10 taškų.

Vitorijos ekipai 13 taškų pelnė Tornikė Šengelija, po 10 – Janis Tima, Marcelinho Huertas ir Rodrigue Beaubois.

„Fenerbahce Dogus“ (7 pergalės/3 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima trečiąją vietą, o „Baskonia“ (4/6) – 11-ąją.

Kitose rungtynėse Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkai išvykoje 72:64 (20:13, 15:17, 19:15, 18:19) palaužė Valensijos „Valencia Basket“ (Ispanija) ekipą.

Pirėjo komandai 13 taškų pelnė Kostas Papanikolaou, po 12 – Janis Strėlniekas ir Georgios Printezis (14 atk. kam.).
Valensijos ekipoje rezultatyviausiai žaidė Erickas Greenas. Jo sąskaitoje – 26 taškai. Tiboras Pleissas surinko 14 taškų, Samas van Rossomas – 7.

„Olympiacos“ (8/2) pirmauja turnyre, o „Valencia Basket“ (3/7) užima 13-ąją vietą.