Fantastišku D. Sabonio žaidimu paženklinta „Pacers“ pergalė

Domantas Sabonis sužaidė fantastiškas rungtynes, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (12-9) savų žiūrovų akivaizdoje 121:109 (33:25, 24:25, 28:34, 36:25) įveikė Orlando „Magic“ (8-13) krepšininkus. Tai buvo šeštoji „Pacers“ pergalė per pastarąsias septynerias rungtynes.
USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Tuo metu „Magic“ patyrė jau 9-ąjį pralaimėjimą iš eilės.

Puolėjas iš Lietuvos ant parketo praleido 27 minutes, pelnė 19 taškų (4/6 dvit., 1/1 trit., 8/9 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei pažeidė taisykles. Saboniui būnant aikštelėje „Pacers“ pelnė 10 taškų daugiau už varžovus, o tai yra antras geriausias rezultatas komandoje.

„Šį sezoną jau geriau suprantu, ko laukti iš varžovų gynybos. Tai palengvina mano darbą“, – po dvikovos sakė Domantas.

Tai antros rezultatyviausios lietuvio rungtynės šį sezoną.

Į pergalę Indianos ekipą vedė Victoras Oladipo, kuris pataikė pirmuosius 11 savo metimų. Susitikimą baigė savo sąskaitoje turėdamas 26 taškus, 6 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus bei 4 blokuotus metimus.

Kuomet V. Oladipo galiausiai prametė metimą, „Pacers“ atliko spurtą 13:0 bei įgijo 17 taškų pranašumą.

Lance`as Stepheonas sukūrė gražiausią mačo epizodą, kuomet po klaidinančio judesio ir kelių perdavimo sekos atliko rezultatyvų perdavimą Saboniui. „Vasarą labai anksti pradėjome dirbti su Lance`u. Dirbome ties žaidimu du prieš du. Mes puikiai suprantame vienas kitą“, – apie ryšį su komandos gynėju sakė Sabonis.

Prieš lemiamą ketvirtį „Magic“ deficitas buvo minimalus (84:85), tačiau ketvirtajame kėlinyje jie nesugebėjo sulaikyti įsisiautusiojo Indianos uragano. Per šias 12 minučių „Pacers“ pelnė 36 taškus.

„Privalėjome sėkmingai užbaigti rungtynes. Trečiasis ketvirtis nebuvo toks, kokio norėjome, todėl į lemiamą kėlinį sugrįžome stipriai nusiteikę“, – sakė Sabas.

Šiame susitikime aikštelės šeimininkai fantastiškai atakavo iš tolimos distancijos. Nuo trijų taškų zonos Nate McMillano auklėtiniai pataikė 15 tritaškių iš 26.

Indianos ekipo demonstruoja solidų žaidimą puolime, per visas 6 paskutines pergalės ji viršijo 100 taškų ribą. Šį sezoną „Pacers“ vidutiniškai renka po 108 taškus, o dvikovose, kuriose pelnė daugiau nei 100 taškų, ekipa laimėjo 11 kartų bei patyrė 4 pralaimėjimus.

„Pacers“: Victoras Oladipo 26 (4/6 trit., 4 blk.), Bojanas Bogdanovičius 22, Domantas Sabonis 19 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Lance'as Stephensonas bei Mylesas Turneris po 18.

„Magic“: Jonathonas Simmonsas 21, Nikola Vucevičius (12 atk. kam., 3 blk.) ir Aaronas Gordonas (4/7 trit., 4 blk) po 16, Elfridas Paytonas 15, Evanas Fournier 12.