Antroje rungtynių pusėje subyrėjęs Kosovas nusileido vengrams

Atrankos į pasaulio čempionato C grupės susitikime, vykusiame Debreceno mieste, Vengrijos rinktinė (1-1) po sėkmingos antros rungtynių dalies 84:76 (20:21, 15:15, 24:15, 25:25) įveikė Kosovo ekipą (0-2) ir įsirašė pirmąją pergalę.
Fiba.com nuotr.

Pirmoji rungtynių pusė klostėsi itin atkakliai po kurios svečiai pirmavo 36:35, tačiau situacija ėmė keistis po ilgosios pertraukos. Vengrai trečiajame kėlinyje surengė įspūdingą spurtą 15:0 ir po Šilardo Benkes dviejų tritaškių paeiliui susikrovė 14 taškų pranašumą (54:40).

Kosovas lengvai pasiduoti neketino ir dar prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui atsakė savo atkarpa 8:0 bei sumažino deficitą iki 6 taškų (48:54). Vis dėlto, šeimininkai paskutinįjį ketvirtį pradėjo spurtu 11:4 ir atstatė turėtą 14 taškų persvarą (67:53) bei taip įtvirtino pergalę.

Po šio laimėjimo vengrai su 1 pergale ir 1 pralaimėjimu rikiuojasi trečioje C grupės vietoje, o be pergalių likęs Kosovas išlieka turnyrinės lentelės dugne.

Vengrijos rinktinė: Krištianas Wittmannas (6 rez. perd.) ir Davidas Vojvoda (7 atk. kam., 25 naud. bal.) po 20, Rosco Allenas 15 (10 atk. kam.).

Kosovo rinktinė: Dardanas Berisha 22 (2/10 trit.), Scottas Bamforthas 21, Lisas Shoshi 16 (8/12 dvit., 11 atk. kam., 25 naud. bal.).