Sėkmės lydimi „Man United“ sirgalius nuramino „darbine“ pergale

Anglijos „Premier“ lygos 13-ame ture „Manchester United“ 1:0 (0:0) palaužė atkakliai besipriešinusią „Brighton“ ekipą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Man United“ turėjo gerą progą pasižymėti, tačiau svečiai sėkmingai apsigynė.

Antrame kėlinyje į aikštę Jose Mourinho į aikštę metė ir Zlataną Ibrahimovičių. Ir aikštės šeimininkų pastangos atnešė sėkmę: 66 min. po rikošeto nuo „Brighton“ gynėjo Lewiso Dunko kojos kamuolys atsidūrė svečių vartuose.

Po praleisto įvarčio „Brighton“ futbolininkai dažniau kontroliavo kamuolį, tačiau šeimininkai sėkmingai apsigynė ir iškovojo 9-tą pergalę „Premier“ lygoje.

Po jos „Man United“ kraityje turi 29 taškus ir užima 2-tą vietą, lygoje pirmauja „Manchester City“ (34 tšk.).