Lietuvių akistatoje Indianapolyje – D. Sabonio ir „Pacers“ triumfas

Jonas Valančiūnas dar kartą dažniau leido laiką ant atsarginių suolelio nei aikštelėje, o jo atstovaujamas Toronto „Raptors“ (11-7) klubas pralaimėjo kito lietuvio ekipai.

Kanados ekipa svečiuose 104:107 (25:29, 35:21, 20:31, 24:26) nusileido Domanto Sabonio atstovaujamai Indianos „Pacers“ (11-8) ekipai, kuriai tai jau penktoji pergalė iš eilės.

14 minučių aikštelėje praleidęs Valančiūnas spėjo pelnyti 6 taškus (2/4 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius ir triskart suklydo.

Tiesa, uteniškiui žaidžiant „Raptors“ per trumpą laiką krisdavo į duobes, kadangi jam esant aikštelėje, Kanados ekipa praleido 20 taškų daugiau nei pati įmetė. Tai – prasčiausias +/- rezultatas komandoje. Pirmoje rungtynių pusėje jis žaidė viso labo 6 minutes.

Kitoje barikadų pusėje buvęs D. Sabonis šįkart pasireikšti gavo daugiau ir per 26 minutes pelnė 13 taškų (2/9 dvit., 0/1 trit., 9/12 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei dukart suklydo.

Lemiamu faktoriumi šiame susitikime kiek netikėtai tapo „Pacers“ atstovas Lance`as Stephensonas, ketvirtajame kėlinyje pelnęs 13 iš visų savo 18 taškų. Būtent jis lemiamu metu smeigė du tolimus metimus, o iki mačo pabaigos likus 4 min, „Pacers“ atitolo (103:92).

Šiame susitikime „Pacers“ iš viso pataikė 11 tolimų metimų, o kai šis klubas šįmet pataiko bent 10, „Pacers“ iš 11 tokių mačų laimėjo 9.

„Pacers“: Victoras Oladipo 21, Bojanas Bogdanovičius 19, Lance`as Stephensonas 18, Darrenas Collisonas 17, Domantas Sabonis 13, Thaddeusas Youngas 12.

„Raptors“: Kyle`as Lowry 24, Normanas Powellas ir Fredas VanVleetas po 16, DeMaras DeRozanas 13, Serge`as Ibaka 10.