Dviejų lietuvių akistatoje „Panathinaikos“ palaužė „Real“

Dviejų Eurolygos sunkiasvorių dvikovoje ketvirtą nesėkmę patyrė Madrido „Real“ krepšininkai. Atėnuose vykusioje dvikovoje ispanų karališkasis klubas iššvaistė 16 taškų persvarą ir pačioje rungtynių pabaigoje nusileido „Panathinaikos“ krepšininkams 80:82 (28:23, 26:17, 15:24, 11:18). Skirtingose barikadų pusėse buvę ir vos po kelias minutes aikštėje gavę Lukas Lekavičius ir Jonas Mačiulis taškų nepelnė.
Euroleague.net nuotr.

Rungtynių pradžioje kelias minutes žvalgybą atlikę „Real“ krepšininkai netrukus šovė į priekį ir prasidėjus trečiame kėliniui įtikinamai pirmavo 56:40.

Tačiau tuomet galingą 13 taškų spurtą surengę aikštės šeimininkai atstatė jėgų pusiausvyrą – skirtumas ištirpo iki 3 taškų (53:56).

Atkakliai vykusią dvikovos pabaigą sėkmingiau baigė „Panathinaikos“ komanda. Pergalę lėmė du taiklūs Jameso Gisto baudų metimai – 82:80.

Paskutinė svečių ataka liko bevaisė – Trey Thompkinsas tritaškio nepataikė.