„Thunder“ krepšininkai iškovojo pergalę prieš čempionų komandą

Prieš dvikovą Russellas Westbrookas sakė, kad tai eilinis sezono mačas, tačiau ant parketo kunkuliavo aistros. Trečiajame ketvirtyje gynėjas susirėmė galvomis su buvusiu komandos draugu Kevinu Durantu bei apsikeitė žodžių tiradomis. Arbitrai abu krepšininkus nubaudė techninėmis pražangomis.

R. Westbrookas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, o Oklahomos „Thunder“ (8-9) namuose 108:91 (33:26, 32:22, 29:23, 14:20) patiesė čempionų titulą ginančią „Golden State Warriors“ (13-5)

Tai buvo pirmoji „Thunder“ pergalė prieš 2016-ųjų vasarą komandą palikusį K. Durantą. Praėjusį sezoną visus keturis kartus triumfavo „Warriors“ vidutiniu 20 taškų pranašumu.

Šeimininkus į pergalę vedė didysis komandos trejetas – R. Westbrookas, Carmelo Anthony ir Paulas George`as – kartu pelnė 76 taškus. R. Westbrookas pelnė 34 taškus, atkovojo 10 kamuolių bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Chesapeake Energy“ arenoje susirinkę žiūrovai K. Durantui gavus kamuolį kaskart keldavo didelį triukšmą ir švilpimą. Aistruoliai dar nepamiršo praėjusios liepos, kuomet jų numylėtinis persikėlė į Ouklandą.

KD šiame mače pataikė 8 metimus iš 17 bei pelnė 21 tašką.

Su dideliu užsivedimu rungtyniavę aikštės šeimininkai pirmąją mačo pusę laimėjo 65:48. Billy Donavono kariauna varžovams leido iš žaidimo pataikyti vos 42 proc. metimų bei privertė juos suklysti 10 kartų. Tokį komandos pasirodimą sirgaliai po antrojo kėlinio pabaigą skelbiančio švilpuko palydėjo plojimais atsistoję.

Trečiojo kėlinio pradžioje R. Westbrookas perėmė kamuolį ir pabaigė ataką dėjimu, tuomet dar sykį perėmė kamuolį ir pelnė du taškus su pražanga. Tai dar labiau užvedė susirinkusius žiūrovus. Gynėjas pataikė baudą, o pranašumas pasiekė 20 taškų (72:52).

Likus 8 minutėms iki susitikimo pabaigos rungtynių baigtis buvo aiški, o Steve`as Kerras į aikštę metė atsarginius krepšininkus.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 34 (10 atk. kam., 9 rez. perd., 4 per. kam.), Carmelo Anthony 22, Paulas George`as 20 (11 atk. kam., 4 per. kam.), Stevenas Adamsas 14 (12 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 24, Kevinas Durantas 21, Omri Casspi 11, Klay Thompsonas 9.