„Heat“ krepšininkai išlygino NBA finalo serijos rezultatą

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį sužaistos antrosios Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo serijos rungtynėse. Jose pergalę iškovojo namuose rungtyniavę Majamio „Heat“ krepšininkai, rezultatu 103:82 (22:22; 28:23; 25:20; 28:19) nugalėję San Antonijaus „Spurs“ klubą.

Serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 1:1.

Pirmieji du kėliniai vyko permainingai – tai viena, tai kita komanda įsiverždavo į priekį, tačiau skirtumas nė karto nebuvo didesnis nei 5 taškai. Būtent penkių taškų pranašumą po dviejų kėlinių turėjo aikštės šeimininkai (50:45).

Trečiame kėlinyje toliau vyko permaininga kova, o likus žaisti tris minutes iki kėlinio pabaigos priekyje jau buvo svečiai (62:61). Tačiau tuomet „Heat“ krepšininkai surengė įspūdingą spurtą 33:5 ir susikrovė net 27 taškų persvarą (94:67). Likus žaisti 5 minutes iki rungtynių pabaigos antrojo susitikimo nugalėtojas jau buvo aiškus, todėl abiejų komandų treneriai leido pailsėti lyderiams, o rungtynės baigėsi įspūdinga Majamio komandos pergale – 103:82.

Majamio „Heat“ 103:82 (22:22; 28:23; 25:20; 28:19) San Antonijaus „Spurs“

Heat“: Mario Chalmersas – 19, LeBronas Jamesas (7/17 metimai iš žaidimo, 8 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam. ir 3 blk.) – 17, Ray'us Allenas – 13, Chrisas Boshas (10 atk. kam. ir 4 rez. perd.) – 12, Dwyane'as Wade'as (6 rez. perd.) – 10, Chrisas Andersenas (3/3 dvitaškiai, 3/4 baudos metimai) – 9.

Spurs“: Danny Greenas (1/1 dvitaškiai, 5/5 tritaškiai) – 17, Tony Parkeris (5/14 metimai iš žaidimo, 5 rez. perd. ir 5 kld.) – 13, Gary Nealas – 10, Timas Duncanas (11 atk. kam.) ir Khawi Leonardas (14 atk. kam.) – po 9, Corey Josephas (9 min.) – 8.

Trečiosios serijos rungtynės antradienį vyks San Antonijuje.