Antrasis L. Ballo trigubas dublis vainikuotas „Lakers“ pergale

Lonzo Ballas surinko antrą karjeros trigubą dublį ir jo atstovaujama Los Andželo „Lakers“ (7-10) įsirašė tikinamą pergalę NBA pirmenybėse, namie 127:109 (32:26, 38:22, 29:36, 28:25) nugalėjusi Denverio „Nuggets“ (9-7).

L. Ballas pelnė 11 taškų, atkovojo 16 kamuolių (karjeros rekordas) ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Jis tapo antruoju „Lakers“ nariu per klubo istoriją, kuriam pirmaisiais karjeros metais pavyko surinkti bent 2 trigubus dublius. Šioje kategorijoje pirmauja dabartinis Ballo vadovas klube Magicas Johnsonas, savo debiutiniais metais surinkęs 7 trigubus dublius.

„Lakers“ atitrūko antrajame kėlinyje, kai iš aikštės buvo išvaryti „Nuggets“ treneris Michaelas Malone`as ir šios ekipos lyderis Nikola Jokičius.

Strategas pradėjo priekaištauti teisėjams dėl, jo nuomone, neužfiksuotos pražangos prieš Jokičių. Krepšininkas prisijungė prie skundų teisėjui, kuris greitai nuramino abu skirdamas jiems diskvalifikacines pražangas.

„Nuggets“ pirmajame kėlinyje dėl riešo traumos neteko ir puolėjo Paulo Millsapo.

Tai buvo tik antra „Nuggets“ nesėkmė per pastarąsias šešerias rungtynes ir vos antra „Lakers“ pergalė per paskutines 7 dvikovas.

„Lakers“: Julius Randle’as 24 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Brookas Lopezas 21, Jordanas Clarksonas 18, Kyle’as Kuzma 17, Kentaviousas Caldwellas-Pope`as 15, Brandonas Ingramas 13, Lonzo Ballas 11 (16 atk. kam., 11 rez. perd.).

„Nuggets“: Gary Harrisas 20, Wilsonas Chandleris 17, Jamalas Murray, Trey Lylesas ir Masonas Plumlee po 10.