M. Kupšo karjeros rungtynės paženklintos įtikinama „Juventus“ pergale

Trečią pergalę per pastarąsias ketverias rungtynes Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe LKL) iškovojo Utenos „Juventus“ (3-9) ekipa, sekmadienį savo aikštėje 92:79 (28:16, 24:18, 18:23, 22:22) nugalėjusi Alytaus „Dzūkiją“ (5-7).
KK Juventus nuotr.

Utenos klubą į pergalę vedė geriausias karjeros rungtynes sužaidęs Mindaugas Kupšas. Aukštaūgis per 31 minutę pelnė 25 taškus (karjeros LKL rekordas), atkovojo 11 kamuolių ir išprovokavo 9 pražangas. Jis surinko 36 naudingumo balus – tai geriausias jo karjeros rodiklis.

Sezoną aštuoniais pralaimėjimais pradėjusi Utenos ekipa po šio laimėjimo pakilo į aštuntąją turnyrinės lentelės vietą. Alytiškiai liko penktoje pozicijoje.

„Juventus“ nuo varžovų pabėgo dar mačo pradžioje. Įpusėjus pirmam kėliniui jie pirmavo 18:8, o ketvirčio pabaigoje – 28:13. Po dviejų kėlinių šeimininkų persvara siekė 18 taškų (52:34) ir antroje mačo dalyje jiems teliko šį pranašumą išsaugoti.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 25 (11 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 17, Anthony Irelandas 16, Dovis Bičkauskis 10 (6 rez. perd.).

„Dzūkija“: Katinas Reinhardtas 21 (6 rez. perd.), Paulius Petrilevičius 17, Gediminas Navickas 13.