„Žalgiris“ atsitrenkė į įsibėgėjantį „Baskonia“ traukinį

Net 17 tritaškių atseikėjusi Vitorijos „Baskonia“ ekipa šeimininkavo „Žalgirio“ arenoje ir iškovojo antrąją pergalę Eurolygoje šią savaitę.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Fantastišką puolimą demonstravusi baskų ekipa Kaune 97:77 (21:15, 33:17, 16:25, 27:20) sutriuškino vietos „Žalgirį“.

Pirmasis mačo kėlinys blogų vakaro naujienų nežadėjo, o po pirmųjų 10 minučių kauniečiai atsiliko 15:21. Visgi antrojo kėlinio viduryje svečiai iš Ispanijos spurtavo 20:1 ir įgijo labai solidų pranašumą (52:30).

Po pertraukos „Žalgiriui“ ne tik, kad nepavyko sumažinti skirtumo, bet deficitas išaugo net iki 26 taškų (36:62). Tuomet per 6 minutes šeimininkai skirtumą sumažino iki 57:70.

Vilčių pakovoti dėl pergalės įkvėpė sėkminga atkarpa ketvirtajame kėlinyje, kuomet po Aarono White'o tritaškio skirtumas tapo vos 7 taškai (64:71). Visgi į tai „Baskonia“ atsakė trimis tritaškiais ir susigrąžino sau solidų pranašumą (84:68).

„Mes šiandien sužaidėme labai geras rungtynes, esu patenkintas tritaškių pataikymu. Visgi antrojoje mačo dalyje turėjome problemų, kuomet „Žalgiris“ pradėjo mus spausti, tačiau susitvarkėme su tuo“, – savo auklėtiniais džiaugėsi „Baskonia“ vyriausiasis treneris Pedro Martinezas.

„Baskonia“: Rodrigue Beaubois ir Tornike Šengelia po 19, Johannesas Voigtmannas 15, Jaysonas Grangeris 14, Mattas Janningas 11.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 20, Vasilije Micičius 12 (8 rez. perd.), Artūras Milaknis 10, Aaronas White'as 9.