Saldus revanšas Ispanijoje: „Lietuvos rytas“ sutriuškino Bilbao ekipą

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda (3/3) Europos taurės turnyre iškovojo trečią pergalę. Trečiadienį šeštose C grupės rungtynėse Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 96:79 (17:22, 25:17, 31:25, 23:15) įveikė Bilbao „Basket“ (1/5) krepšininkus ir revanšavosi už skaudų pralaimėjimą namie. Fantastišką šou Ispanijoje surengė Chrisas Krameris, pelnęs 27 taškus ir surinkęs 38 naudingumo balus.
A. Ufarto, DEELFI.lt nuotr.

Trečią pergalę iškovojusi Vilniaus komanda įsitvirtino trečioje C grupės vietoje, o penktą pralaimėjimą patyręs Bilbao klubas atsisveikino su galimybėmis prasibrauti į „Top 16“ etapą.

Rungtynių pradžioje trauktis kur neturėję aikštės šeimininkai laikė iniciatyvą savo rankose ir pirmavo 22:16, tačiau tuomet savo žodį tarė ir „Lietuvos ryto“ krepšininkai.

Rungtynių eigą sau naudinga linkme perlaužę R. Kurtinaičio auklėtiniai beveik įpusėjus dvikovai pirmavo 42:35.

Po didžiosios pertraukos „Basket“ komanda trumpai perėmė rungtynių vadžias į savo rankas, tačiau tuomet vilniečiai su Chrisu Krameriu priešakyje surengė galingą spurtą ir įgijo dviženklę persvarą – 73:63. Ši paskutiniame kėlinyje išaugo iki 16 taškų (89:73) likus žaisti beveik 3 minutes ir svečių pergale jau niekas neabejojo.

Kitas rungtynes „Lietuvos ryto“ ekipa žais gruodžio 5-ą dieną savo aikštėje su Belgrado „Partizan“.