D. Sabonis buvo vienas rezultatyviausių, bet „Pacers“ patyrė triuškinančią nesėkmę

Domantas Sabonis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse su Hjustono „Rockets“ (11-3) išsiskyrė rezultatyviu žaidimu, tačiau jo Indianos „Pacers“ (6-8) namuose 95:118 (18:35, 33:28, 20:24, 24:31) patyrė nesėkmę.

Teksaso klubui tai buvo jau šeštoji pergalė iš eilės, o „Pacers“ suklupo penktąjį kartą per pastaruosius šešis susitikimus.

Rungtynes nuo atsarginių žaidėjų suolelio pradėjęs D. Sabonis per 23 minutes pelnė 17 taškų (6/9 dvit., 1/1 trit., 2/2 baudos), sugriebė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Svečiai į priekį šovė jau nuo pat pirmųjų minučių, kai rungtynes vedami Jameso Hardeno ir Erico Gordono pradėjo atkarpa 18:4, o ketvirčio pabaigoje ekipas jau skyrė 17 taškų (35:18).

Antrajame kėlinyje savo šou sukūrė Sabonis, kuris pelnė 9 taškus paeiliui bei inicijavo „Pacers“ spurtą 16:4, kuris leido sumažinti deficitą iki 5 taškų (34:39). Vis dėlto „Rockets“ į tai atsakė savo atkarpa 11:2 ir nuo šeimininkų vėl atitrūko solidžia 14 taškų persvara (50:36).

Galutinis taškas šiame susitikime buvo padėtas po ilgosios pertraukos, kai svečiai spurtavo 10:0, susikrovė 19 taškų persvarą (76:57) ir šeimininkams šiose rungtynėse priartėti arčiau jau nebeleido.

„Pacers“: Victoras Oladipo 28 (11/17 metimų), Domantas Sabonis 17 (6/9 dvit., 5 atk. kam.), Mylesas Turneris 13 (8 atk. kam.)

„Rockets“: Jamesas Hardenas 26 (3/12 trit., 15 rez. perd.), Ericas Gordonas 21 (3/11 trit.), Clintas Capela 20 (9/12 dvit., 17 atk. kam.), Trevoras Ariza 15 (5/12 trit.)