Sprinteriui U. Boltui Romoje nepavyko iškovoti pergalės

Ketvirtadienį Italijos sostinėje Romoje surengto Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) „Deimantinės lygos“ varžybų penktojo etapo vyrų 100 m bėgimo rungtyje daugkartinis olimpinis bei pasaulio čempionas Jamaikos bėgikas Usainas Boltas liko antras.

Nugalėjo 31-erių metų amerikietis Justinas Gatlinas. Atėnų olimpinių žaidynių čempionas distanciją įveikė per 9,94 sek. 26-erių metų pasaulio rekordininkas U. Boltas nuo nugalėtojo atsiliko 0,01 sek.

J. Gatlinas, kuris 2006 metais buvo diskvalifikuotas už dopingo vartojimą, Londono olimpinių žaidynių 100 m bėgimo distancijoje pelnė bronzos medalį.