„Žalgiris“ Milane surengė krepšinio šou

Ketvirtadienio vakarą, nesulaukęs žiniasklaidos savo jubiliejinės kolekcijos pristatyme, raukėsi ne tik Juozas Statkevičius. Maždaug už 2 tūkst. kilometrų Milane, stebėdamas savo remiamos komandos žaidimą Eurolygoje, keiksnojo ir garsusis Giorgio Armani. Mados karaliaus akivaizdoje Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sužaidė labai solidžias rungtynes ir tarsi šiltą vilną sutaršė vietos „Olimpia“ – 94:62 (25:20, 25:11, 20:10, 24:21).
LaPresse/Scanpix nuotr.

Milano dizainerius į priekį mačo pradžioje tempė puikiai iš toli pataikęs Andrew Goudelockas, tačiau įpusėjus pirmajam kėliniui, amerikietis išsisėmė ir žalgiriečiai pradėjo tolti.

Nuostabiai sužaidęs antrą kėlinį ir spurtavęs 31:4, Lietuvos čempionas savo varžovus pasiuntė į gilų nokdauną. Įpusėjus rungtynėms, labai gerai puolę kauniečiai turėjo milžinišką 19 taškų pranašumą (50:31).

Vilties žiburį trečiojo kėlinio pradžioje dar bandė įpūsti „Olimpia“ legionieriai A.Goudelockas ir Jordanas Theodore`as, bet į tai kauniečiai atsakė Vasilije Micičiaus, Artūro Milaknio ir Pauliaus Jankūno tolimomis bombomis ir žalgiriečiai užtraukė pergalės dainą.

32 taškais Milane laimėję kauniečiai iškovojo visų laikų solidžiausią savo pergalę Eurolygoje svečiuose.

Tai buvo trečia „Žalgirio“ pergalė mače per šešis mačus. Milano klubas šiemet laimėjo vos sykį.

Blankiai šiame mače atrodė ir abu Milano ekipai atstovaujantys lietuviai. Artūras Gudaitis per 13 minučių taškų nepelnė ir atkovojo 3 kamuolius, o Mantas Kalnietis per 16 minučių pelnė 7 taškus, atkovojo kamuolį bei atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

„Olimpia“ – „Žalgiris“ 62:94 (20:25, 11:25, 10:20, 21:24)

„Olimpia“: Andrew Goudelockas 13, Jordanas Theodore`as 11, Mantas Kalnietis ir Vladimiras Micovas po 7.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 13, Brandonas Daviesas ir Kevinas Pangosas po 12, Axelis Toupane`as ir Artūras Milaknis po 11, Edgaras Ulanovas 10, Aaronas White`as ir Paulius Valinskas po 7, Gytis Masiulis 4, Vasilije Micičius 3, Dee Bostas ir Antanas Kavaliauskas po 2.