Fechtuotoja R. Pacevičiūtė – tarp 16 geriausių Europos fechtuotojų

Torūnėje (Lenkija) vykstančiame Europos iki 23 metų fechtavimo čempionate, moterų špagos rungtyje dalyvavusi Lietuvos atstovė Rimantė Pacevičiūtė užėmė 16 vietą tarp 42 dalyvių, pranešė Lietuvos fechtavimo federacija.
Lietuvos fechtuotojų federacijos nuotr.

Kovas iki 5 dūrių pogrupyje pradėjusi R. Pacevičiūtė laimėjo 2 pergales iš 6 galimų ir į atkrintamąjį varžybų etapą pateko turėdama 28 numerį.

Jau pirmoji kova dėl vietos šešioliktuke žadėjo sudėtingą susitikimą su stipria priešininke – 5 numerį turėjusia vengre Kata Mihaly. Vis dėlto mūsų fechtuotoja sugebėjo pademonstruoti kovos dvasią ir išplėšė pergalę rezultatu 15:14.

Kitame etape, kovojant dėl patekimo į aštuntuką, laukė susitikimas su Šveicarijos atstove Francoise Herren. Kovą šiai itin neparankiai priešininkei R. Pacevičiūtė pralaimėjo ir galutinėje įskaitoje užėmė aukštą 16 vietą.