Darjušo vedamas „Lietkabelis“ išvargo pergalę Šiauliuose

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) Panevėžio „Lietkabeliui“ (9-1) teko paplušėti su vietos „Šiauliais“ (2-8), kuriuos įveikė 78:68 (22:22, 20:13, 17:14, 19:19).
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Artūro Štalbergo auklėtiniai dar prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo 10 taškų persvarą (59:49), tačiau po Karolio Žemačio tritaškio kėlinio viduryje, iš panevėžiečių pranašumo teliko trys taškai (62:59).

Šeimininkai ir toliau grėsmingai alsavo „Lietkabeliui“ į nugarą, bet iki susitikimo pabaigos likus dviems minutėms, Gary Taltonas smeigė tritaškį ir padidino persvarą iki 8 taškų (73:65), kuri ir užtikrino pergalę vieniems iš čempionato lyderių.

Svečiai šiame susitikime taikliau metė tritaškius, kurių įmetė 9 iš 19 bandymų (47 proc.), tuo metu „Šiauliai“ iš toli atakavo 32 proc. taiklumu (8/25). „Lietkabelis“ taip pat sėkmingiau dalinosi kamuoliu (21-12) bei sulaukė didesnio atsarginių žaidėjų indėlio (29-21).

„Šiauliai“: Omaras Prewittas 15 (8 atk. kam.), Ignas Vaitkus 10 (4/18 metimų), Vytautas Šarakauskas, Karolis Žemaitis ir Donatas Sabeckis po 8.

„Lietkabelis“: Darjušas Lavrinovičius 17, Adas Juškevičius 13 (3/4 trit.), Žygimantas Skučas ir Gary Taltonas po 11.