„Juventus“ pratęsė „Vytauto“ nesėkmių seriją iki devynių iš eilės

Antrąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL) įsirašė antrą kartą paeiliui su Prienų-Birštono „Vytautu“ (0-9) kovoję Utenos „Juventus“ (2-8) klubo krepšininkai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Mačo pabaigoje spurtavę Žydrūno Urbono auklėtiniai šį sykį svečiuose laimėjo 98:85 (20:25, 27:20, 22:21, 29:19) ir paliko prieniškius turnyrinės lentelės dugne su devyniais pralaimėjimais iš eilės. Praėjusį šeštadienį uteniškiai LKL autsaiderius savo aikštėje įveikė 77:68.

Po Martyno Linkevičiaus taiklaus tolimo metimo ketvirtajame kėlinyje rezultatas buvo lygus – 76:76.

Tada Mindaugas Kupšas į buvusios komandos krepšį įmetė septynis taškus iš eilės, „Juventus“ laimėjo atkarpą 10:3 ir įgijo trapų pranašumą – 86:79.

Po minutės pertraukėlės Arvydas Šikšnius smeigė tritaškį, „Vytauto“ ataka pasibaigė Martyno Linkevičiaus klaida, kurią Irelandas paverdė dviem taškais bei uteniškiai įgijo dviženklę persvarą – 91:79.

Vėliau Linkevičiui įskraidinus tritaškį, prieniškiai priartėjo per devynis taškus – 82:91, bet paskui beveik dvi minutes nesugebėjo pelnyti taškų, prie baudų metimų linijos stojęs Laurynas Samėnas neklydo ir įtvirtino „Juventus“ pergalę – 93:82.

„Vytautas“: Martynas Linkevičius 18, Tomas Dimša 17 (6/14 metimai), Gediminas Maceina 12, Eigirdas Žukauskas ir Justas Sinica – po 10.

„Juventus“: Anthony Irelandas 24, Mindaugas Kupšas 16, Laronas Dendy ir Arvydas Šikšnius – po 15 (4/8 trit.), Laurynas Samėnas 13.