Tritaškiais „Pieno žvaigždes“ užmėtęs „Lietuvos rytas“ triumfavo Pasvalyje

Betsafe-LKL rungtynėse Vilniaus „Lietuvos rytas“ (7-3) 87:73 (21:24, 30;17, 19:13, 17:19) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (4-5).
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai dar laikėsi ir vilniečių į priekį nepaleido, tačiau antrajame kėlinyje svečiai įjungė aukštesnę pavarą ir spurtavo 14:4 bei susikrovė dviženklį pranašumą (38:28).

Trečiajame kėlinyje pasvaliečiai buvo priartėję iki penkių taškų (48:53), tačiau „Lietuvos rytas“ toliašaudė artilerija vėl įgavo pagreitį ir po dviejų iš eilės Traviso Petersono tritaškių rezultatas jau buvo 68:50. Svečiai drausmingai sužaidė ketvirtąjį kėlinį ir „Pieno žvaigždėms“ neleido priartėti koviniu atstumu bei šventė užtikrintą pergalę.

„Lietuvos rytas“ šiame susitikime tritaškius metė 53 proc. taiklumu (14/26), tuo metu šeimininkai tolimų metimų įmetė perpus mažiau – 7 iš 25.

Į Pasvalį su komanda nevyko „Lietuvos ryto“ legionierius Marcas Carteris.

„Pieno žvaigždės“: Viačeslavas Bobrovas 22 (6/8 dvit., 11 atk. kam.), Nikita Balašovas 13 (5/5 dvit.), Trevonas Hughesas 11.

„Lietuvos rytas“: Jimmy Baronas 16, Rokas Giedraitis 12, Loukas Mavrokefalidis 11.