„Nevėžio“ puolimo banga nušlavė „Šiaulius“

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL) triuškinamą pergalę iškovojo Kėdainių „Nevėžis“ (3-4), kuris 90:57 (27:18, 21:11, 20:11, 22:17) nepaliko vilčių „Šiaulių“ (2-7) krepšininkams.
KK Nevėžis nuotr.

Svečiai vadeles į savo rankas perėmė jau pirmajame kėlinyje, laimėję atkarpą 10:0 ir įgiję 12 taškų persvarą (27:15) prieš pat ketvirčio pabaigą, o visi reikalai buvo išspręsti jau prieš ilgąją pertrauką – kėdainiškiai pirmavo 48:29.

Šeimininkai rungtynių eigos aukštyn kojomis neapvertė ir turėjo pripažinti kėdainiškių pranašumą.

„Nevėžis“ LKL pirmenybėse iškovojo trečiąją pergalę paeiliui, o tuo metu „Šiauliams“ tai buvo šeštoji nesėkmė iš eilės.

Svečiai šiose rungtynėse taip pat išsiskyrė fenomenaliu pataikymu – iš dviejų taškų zonos jie atakavo 65 proc. taiklumu (24/37 dvitaškiai), o iš tolimos distancijos metė 50 proc. taiklumu (11/22 tritaškiai).

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 16 (8/11 dvit.), Giedrius Stankevičius 10, Arminas Urbutis 7.

„Nevėžis“: Vladislavas Koreniukas 23 (10/13 dvit., 9 atk. kam., 32 naud. bal.), Valerijus Lichodėjus 15 (3/4 dvit., 3/3 trit., 27 naud. bal.), Richards Kuksikas 13.