„Real“ su J. Mačiuliu krito prieš „Chimki“

Madrido „Real“ (4-1) pirmą kartą šiame sezone buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą. „Karališkasis“ klubas penktajame Eurolygos ture 80:86 (23:25, 16:20, 20:21, 21:20) nusileido Maskvos srities „Chimki“ (4-1) ekipai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Dar prieš ketvirtojo kėlinio pradžią „Real“ turėjo 7 taškų deficitą (59:66), tačiau lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo atkarpa 10:2 ir išsiveržė į priekį 69:68, tačiau po šios sėkmingos atkarpos iš karto sekė duobė, kuria pasinaudojo „Chimki“ ir spurtavę 10:0 susigrąžino 9 taškų pranašumą (80:71).

Vis dėlto „Real“ lengvai pasiduoti neketino ir, likus 48 sekundėms iki ketvirčio pabaigos, laimėjo atkarpą 9:2 bei sumažino savo atsilikimą iki dviejų taškų (80:82).

Pablo Laso paprašė minutės pertraukėlės, po kurios Luka Dončičius prametė tritaškį, o baudų taktiką taikęs „Real“ išsigelbėti nebesugebėjo.

Jonas Mačiulis „Real“ gretose per 18 minučių pelnė 8 taškus (1/1 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, 3 kartus prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Šios rungtynės įsimintos bus „Real“ kapitonui Felipe Reyesui, kuris tapo daugiausia kamuolių Eurolygoje atkovojusiu krepšininku. Šiuo metu Reyesas per savo karjerą Eurolygoje yra sugriebęs 1604 kamuolius ir į antrąją vietą šiame sąraše nustūmė Ioannį Bourousį, kuris savo sąskaitoje turi 1603 atkovotus kamuolius.

„Real“: Luka Dončičius 12 (3/10 metimai), Fabienas Causeuras, Jeffery Tayloras ir Gustavo Ayonas (10 atk. kam.) po 10.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 20, Jamesas Andersonas 16, Anthony Gillas 12.