Paskutinę sekundę D. Lillardas palaužė „Lakers“ komandą

Portlando „Trail Blazers“ (5-4) lyderis Damianas Lillardas lemiamoje atakoje suklaidino Brandoną Ingramą, įsmeigė tolimą metimą ir savų žiūrovų akivaizdoje 113:110 (41:25, 25:37, 21:23, 26:25) palaužė Los Andželo „Lakers“ (3-5) ekipą.

Pratęsimo siekianti „Lakers“ sugebėjo atlikti padorų metimą, tačiau Kyle`o Kuzmos bandymas tikslo nepasiekė.

Itin nesėkmingai šis mačas susiklostė antrajam naujokų biržos šaukimui Lonzo Ballui. Įžaidėjas per 28 minutes prametė abu metimus ir nepelnė taškų. Tačiau į savo sąskaitą įsirašė 3 atkovotus kamuolius bei 4 rezultatyvius perdavimus.

Kaip iš natų rungtynes pradėjusi „Blazers“ jau pirmajame ketvirtyje turėjo 18 taškų persvarą (41:23).

Svečių spurtą inicijavo naujokas K. Kuzma, kuris per 11 minučių pelnė 13 taškų, o po dviejų kėlinių „Lakers“ deficitas buvo vos 4 taškai (62:66).

22-ejų K. Kuzma iš viso pelnė 22 taškus bei sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes NBA lygoje.

D. Lillardas, likus 52 sekundėms iki rungtynių pabaigos, prasiveržęs pataikė dvitaškį bei išvedė šeimininkus į priekį (108:107). Bosnis Jusufas Nurkičius pridėjo dvi baudas, o „Blazers“ atitolo trijų taškų atstumu (110:107).

Nors „Lakers“ atliko sėkmingą ataką ir Kentaviousas Caldwellas-Pope`as įmetė tritaškį ir išlygino rezultatą (110:110), tačiau lemiamą žodį tarė D. Lillardas. Įžaidėjas ištirpdęs visą rungtynių laiką suklaidino B. Ingramą bei pataikė pergalę atnešusį tritaškį.

Trečiajame kėlinyje traumą patyrė „Lakers“ puolėjas Larry Nance`as. Pagal pirminius tyrimus krepšininkui lūžo delnikaulis. Iki šios dvikovos puolėjas vidutiniškai rinko po 11,1 taško bei 7,9 atkovoto kamuolio.

„Blazers“: Damianas Lillardas 32 (14/14 baud.), Jusufas Nurkičius 28, C.J. McCollumas 22 (5/8 trit.).

„Lakers“: Brookas Lopezas 27, Kyle`as Kuzma 22, Brandonas Ingramas, Jordanas Clarksonas bei Kentaviousas Caldwellas-Pope`as po 14.