Eurolygos čempionai sustabdė Greeną ir nutraukė pergalingą Valensijos klubo žygį

Stambulo „Fenerbahče“ (3-2) klubas sustabdė antrą rezultatyviausią Eurolygos krepšininką Ericką Greeną, o jo indėlio stokojusi Valensijos „Basket“ (3-2) komanda patyrė pirmąją nesėkmę po trijų pergalių iš eilės.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Željko Obradovičiaus treniruojami Eurolygos čempionai savo aikštėje laimėjo 79:66 (20:18, 18:12, 19:19, 22:17).

Iki šio susitikimo po 20 taškų per ketverias rungtynes rinkęs Valensijos klubo vedlys Greenas prametė penkis metimus iš žaidimo, o visus keturis taškus į „Fenerbahče“ krepšį įmetė realizuodamas keturis baudų metimus.

Jis taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui didžiąją mačo dalį tvirtai iniciatyvą savo rankose laikę šeimininkai pirmavo dviženkle persvara – 59:49, tačiau tada Bojanas Dubljevičius pataikė dvitaškį, Aaronas Doornekampas – tritaškį bei svečiai perpus sumažino savo deficitą – 54:59.

Tie patys penki taškai skyrė ir likus žaisti tris minutes, kuomet iš toli pasižymėjo Fernando San Emeterio – 62:67. Visgi po to Kostas Sloukas dar kartą timptelėjo komandą, Janas Vesely pelnė du taškus su pražanga ir Stambulo ekipa susigrąžino solidžią persvarą – 74:62.

Valensijos ekipoje debiutavo naujokas Damjanas Rudežas, per pusšeštos minutės pasižymėjęs pataikytu dvitaškiu, atkovotu kamuoliu ir 3 pražangomis.

„Fenerbahče“: Luigi Datome 16, Jamesas Nunnally 13, Janas Vesely 12, Kostas Sloukas ir Bradas Wanamakeris – po 10.

„Basket“: Fernando San Emeterio 11, Tiboras Pleissas ir Samas Van Rossomas – po 10.