N. Džokovičius ir R. Nadalis iškopė į „French Open“ pusfinalį

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 21,017 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalyje trečiadienį pirmoji pasaulio raketė 26-erių metų serbas Novakas Džokovičius 6:3, 7:6 (7-5), 7:5 įveikė 14-ąją pasaulio raketę 35-erių metų vokietį Tommy Haasą.
EPA-ELTA nuotr.

Mačas truko 2 val. 13 min.

Praėjusių metų „French Open“ finalininkas N. Džokovičius atliko 11 neatremiamų padavimų, o jo varžovas – 4.

Serbijos tenisininkas pusfinalyje susitiks su nugalėtojo titulą ginančiu ispanu Rafaeliu Nadaliu. 27-erių metų ketvirtoji pasaulio raketė ketvirtfinalyje 6:2, 6:3, 6:1 įveikė dešimtąją pasaulio raketę 28-erių metų šveicarą StanisląWawrinką. Mačas truko 1 val. 56 min.

Septyniskart „French Open“ nugalėtojas (2005–2008, 2010–2012 metais)

R. Nadalis šio turnyro pusfinalį pasiekė aštuntą, o N. Džokovičius – penktą kartą.