Milžinišką persvarą iššvaisčiusi „Juventus“ pralaimėjo Krasnojarske

Krepšinio klubų Čempionų lygos ketvirtojo turo rungtynėse A grupėje antradienį Utenos „Juventus“ komanda išvykoje po atkaklios kovos 81:85 (13:20, 25:9, 25:20, 18:36) pralaimėjo Krasnojarsko „Jenisei“ (Rusija) ekipai ir patyrė trečiąją nesėkmę.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Utenos ekipa pirmąjį kėlinį pralaimėjo 13:20, bet įpusėjus mačui jau pirmavo 38:29. Po trečiojo ketvirčio „Juventus“ dar labiau padidino pranašumą – 63:49. Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje aikštėje dominavo šeimininkai, kurie paskutinę 10 min. atkarpą laimėjo 36:18 ir iškovojo pergalę.

Utenos ekipai po 23 taškus pelnė Laronas Dandy, 14 – Anthony Irelandas (7 rez. perd.), 10 – Maksimas Kornijenka (9 atk. kam.).

Antrąją pergalę iškovojusioje „Jenisei“ ekipoje 18 taškų surinko Vitalis Liutyčius, 17 – Anthony Hilliandas, po 12 – Maticas Rebecas bei Suleimanas Braimonas.

Kitas rungtynes Utenos klubas žais lapkričio 8 dieną namuose su Sasario „Dinamo“ (Italija) ekipa.