„Real“ barjeras „Žalgiriui“ buvo per aukštas

Kauno „Žalgirio“ komanda antroje rungtynių pusėje nesustabdė 24 taškų pelniusio Luka Dončičiaus ir patyrė pirmąją nesėkmę Eurolygoje namuose. Šarūno Jasikevičiaus kariauna 66:87 neprilygo be pralaimėjimų žygiuojančiai Madrido „Real“.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ atsilikinėjo 9 taškų skirtumu (36:45), o tuomet Luka Dončičius surinko 9 taškus iš eilės ir oponentai nutolo 54:38.

Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ ir toliau strigo, o likus keturioms minutėms Jasikevičius ant parketo jau išleido jauniausius komandos narius Martyną Arlauską ir Gytį Masiulį.

Šiose rungtynėse naują savo rezultatyvumo rekordą Eurolygoje užfiksavo Dončičius. Jis surinko 28 taškus (5/7 dvit., 4/6 trit., 6/6 baudos) ir vienu tašku pagerino ankstesnį savo rekordą (27). Puolėjas taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 35 naudingumo balus.

„Žalgiris“: Kevinas Pangosas 20 (3/3 dvit., 4/9 trit., 5 rez. perd., 25 naud. bal.), Antanas Kavaliauskas 16 (7/10 dvit.), Paulius Jankūnas 9, Brandonas Daviesas 6, Edgaras Ulanovas ir Axelis Toupane’as op 4.

„Real“: Luka Dončičius 28 (5/7 dvit., 4/6 trit., 6/6 baudos, 9 atk. kam., 35 naud. bal.), Gustavo Ayonas (5 rez. perd.), Facundo Campazzo (6 rez. perd.) ir Jeffery Tayloras po 12.