Šveicaras R. Federeris pralaimėjo „French Ope“ ketvirtfinalyje

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato „French Open“, kurio prizų fondą sudaro 21,017 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalyje antradienį trečioji pasaulio raketė 2009 metų šio turnyro nugalėtojas 31-erių metų šveicaras Rogeris Federeris ( 5:7, 3:6, 3:6) pralaimėjo aštuntąją vietą pasaulio reitinge užimančiam 28-erių metų prancūzui Jo-Wilfried Tsonga.
EPA-ELTA nuotr.

Mačas truko 1 val. 51 min.

Prancūzijos tenisininkas pusfinalyje susitiks su penktąja pasaulio rakete 31-erių metų ispanu Davidu Ferreru. Pastarasis antradienį po 1 val. 25 min. trukusios kovos 6:2, 6:1, 6:1 nugalėjo savo bendraamžį tėvynainį Tomį Robredą (Tommy Robredo, 34).

D. Ferreras „French Open“ pusfinalyje žais antrus metus iš eilės, o J. W. Tsonga – pirmąjį kartą.