R. Berankis antrą kartą karjeroje žais ATP turnyro finale

Lietuvis Ričardas Berankis iškopė į Maskvoje (Rusija) vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour 250“ serijos turnyro „Kremlin Cup“ vienetų varžybų finalą

27-erių metų Lietuvos tenisininkas, kuris pasaulio reitinge užima 169-ąją vietą, pusfinalyje šeštadienį 3:6, 6:4, 6:1 nugalėjo 29-ąja pasaulio raketę – 29-erių metų prancūzą Adriana Mannarino.

Susitikimas truko 1 val. 36 min.

R. Berankis atliko du neatremiamus padavimus, o jo varžovas – tris. Mūsiškis padarė keturias dvigubas klaidas, o Prancūzijos tenisininkas – šešias.

Mūsų šalies atstovas finale žais su 25-erių metų bosniu Damiru Džumhuru (38-oji pasaulio raketė). Pastarasis pusfinalyje 6:0, 7:6 (11-9) įveikė tautietį Mirzą Basičių (209).

Tokio lygio turnyro finale lietuvis žais antrąjį kartą. 2012 metais turnyro Los Andžele (JAV) finale jis 0:6, 2:6 pralaimėjo amerikiečiui Samui Querrey`ui.

Patekdamas į finalą, R. Berankis užsitikrino 150 ATP reitingo taškų ir 70 tūkst. JAV dolerių premiją.

Turnyro prizų fondą sudaro beveik 746 tūkst. JAV dolerių.