Neįtikėtina dvikova Sevilijoje baigėsi devyniais įvarčiais ir „Valencia“ pergale

Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvyko dar ketverios 8-ojo turo rungtynės.

Tikra turo puošmena tapo rungtynės Sevilijoje, kur vietos „Real Betis“ susitiko su „Valencia“. Čia žiūrovai išvydo neįtikėtiną futbolą – „šikšnosparniai“ turėjo keturių įvarčių pranašumą, tačiau šeimininkai per penkias minutes pelnė tris įvarčius ir buvo sugrąžinę intrigą, bet „Valencia“ atsakė dar dvejais tiksliais smūgiais ir šventė pergalę rezultatu 6-3.

Pirmajame kėlinyje krito du įvarčiai – 35-ąją minutę į priekį Valensijos komandą išvedė Geoffrey Kondogbia, o pranašumą pačioje pabaigoje įspūdingu smūgiu padidino Goncalo Guedesas.

55-ąją minutę „Real Betis“ galėjo švelninti atsilikimą, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio. Už tai šeimininkai vėliau buvo stipriai nubausti – 64-ąją minutę Rodrigo pelnė trečiąjį įvartį, o varžovų triuškinimą 74-ąją minutę pradėjo Santi Mina.

Po šio įvarčio visiems tapo aiškus šių rungtynių nugalėtojas, tačiau „Real Betis“ buvo arti stebuklingo išsigelbėjimo – per penkias minutes šeimininkai sugebėjo atsilikimą 0-4 sumažinti iki 3-4.

79-ąją minutę Joelis Campbellas pasiekė pirmąjį įvartį, vos po minutės pasižymėjo Antonio Sanabria, o jau 84-ąją minutę netikėtą intrigą šioje dvikovoje sugrąžino Christianas Tello.

„Real Betis“ turėjo visus šansus pakovoti bent dėl lygiųjų, tačiau pačioje susitikimo pabaigoje nudegė, kai bandė užspausti varžovus – 88-ąją minutę varžovų viltis nubraukė Simone Zaza, o šeštąją vinį į „Real Betis“ vartus per pridėtą laiką smeigė Andrea Pereira.

„Valencia“ ir toliau demonstruoja įspūdinga sportinę formą šiame sezone – tai buvo penktoji pergalė ir 18-as taškas, kuris „šikšnosparnius“ pakėlė į antrąją vietą ir sumažino atsilikimą nuo „Barcos“ iki keturių taškų.

Kitos trys dvikovos baigėsi „Villarreal“ ir „Leganes“ pergalėmis bei „Eibar“ – La Korunjos „Deportivo“ lygiosiomis.

Rezultatai:

„Real Betis“ 3 – 6 „Valencia“

35' [0 – 1] G. Kondogbia

45' [0 – 2] G. Guedes

64' [0 – 3] Rodrigo

74' [0 – 4] S. Mina

79' [1 – 4] J. Campbell

80' [2 – 4] A. Sanabria

84' [3 – 4] C. Tello

88' [3 – 5] S. Zaza

90+3' [3 – 6] A. Pereira

55' S. Leon („Real Betis“) nerealizavo 11 m. baudinio