J. Valančiūnas Čikagoje atliko dvigubą dublį

Įspūdingai ketvirtą kėlinį sužaidusi „Toronto Raptors“ ekipa NBA priešsezoninėse rungtynėse išvykoje 125:104 (35:31, 28:25, 24:31, 38:17) įveikė „Chicago Bulls“ ekipą.

Jonas Valančiūnas per 23 minutes pelnė 11 taškų (5/8 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, o suklydo tik kartą.

Būtent rungtynėmis su „Bulls“ komanda „Raptors“ pradės sezoną spalio 20 dieną.

Pasirengimo cikle „Raptors“ laimėjo 3 mačus iš 5-ių.

„Raptors“: C. J. Milesas 27, Kyle'as Lowry 17, Normanas Powellas 16, OG Anunoby 12, Jonas Valančiūnas 11 (10 atk. kam.).

„Bulls“: Justinas Holiday 17, Lauri Markkanenas 13, Bobby Portisas 12, Cristiano Felicio 11, Jerianas Grantas 10 (9 atk. kam., 8 rez. perd.).