R. Federeris ir S. Williams iškopė į „French Open“ ketvirtfinalį

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“) aštuntfinalyje sekmadienį trečioji pasaulio raketė šveicaras Rogeris Federeris 6:1, 4:6, 2:6, 6:2, 6:3 nugalėjo prancūzą Gilles`ą Simoną (18-oji pasaulio raketė).
EPA-ELTA nuotr.

Mačas truko 3 val.

2009 metų „French Open“ turnyro nugalėtojas R. Federeris ketvirtfinalyje susitiks su aštuntąja pasaulio rakete prancūzu Jo-Wilfriedu Tsonga. Pastarasis sekmadienį 6:3, 6:3, 6:3 nugalėjo serbą Viktorą Troickį (57).

Kelialapius į ketvirtfinalį taip pat iškovojo ispanas Davidas Ferreras (5) ir jo tėvynainis Tommy Robredo (34).

D. Fereras aštuntfinalyje 6:3, 6:1, 6:1 nugalėjo 27-erių metų Pietų Afrikos Respublikos (PAR) atstovą Keviną Andersoną (25), o T. Robredo 6:7 (5-7), 3:6, 6:4, 6:4, 6:4 įveikė ispaną Nicolasą Almagro (13).

Moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje pirmoji pasaulio raketė amerikietė Serena Williams po 1 val. 10 min. trukusios kovos 6:1, 6:3 nugalėjo italę Robertą Vinci (15) ir ketvirtfinalyje žais su ruse Svetlana Kuznecova. Pastaroji sekmadienį 6:4, 4:6, 6:3 įveikė vokietę Angelique Kerber (8).

Ketvirtoji pasaulio raketė lenkė Agnieszka Radwanska aštuntfinalyje 6:2, 6:4 nugalėjo serbę Aną Ivanovič (14), o praėjusių metų šio turnyro finalininkė penktoji pasaulio raketė italė Sara Errani 5:7, 6:4, 6:3 įveikė ispanę Carlą Suarez Navarro (20).