Solidų pranašumą iššvaistęs „Nevėžis“ pateko į FIBA Europos taurę

Kėdainių „Nevėžis“ į atsakomąjį FIBA Europos taurės mačą išvyko turėdamas labai solidų pranašumą. Panašu, kad tai užmigdė Ramūno Cvirkos auklėtinius, kurie vargais negalais pateko į pagrindinį grupių turnyrą.
KK Nevėžis nuotr.

Kėdainiečiai svečiuose 66:85 (19:24, 14:19, 13:21, 20:21) pralaimėjo Larnakos AEK komandai iš Kipro, tačiau patekimą į kitą etapą jiems garantavo prieš savaitę namuose iškovota pergalė 90:60.

Po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo 64:46 ir tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose. Visgi kėdainiečiams ketvirtajame kėlinyje pavyko sustabdyti AEK puolimą ir išlaikė anksčiau susikrautą pranašumą.

„Nevėžiui“ prastai sekėsi atakuoti iš toli, kur jie realizavo 5 tritaškius iš 22 (22 proc.), kuomet Larnakos krepšininkai pataikė net 10 tritaškių iš 20 (50 proc.).

„Nevėžis“: Valerijus Lichodejus 12, Gintautas Matulis 11, Jamesas Woodardas 10, Justas Tamulis ir Malcolmas Grantas po 9, Gabrielius Maldūnas 8.

AEK: Tyreekas Durenas 31, Devinas Searcy 21, Iakovos Pantelis 11, Andreas Sizopoulos 10.