13 taškų lemiamu metu pelnęs J. Palaciosas ištempė „Neptūną“ į pergalę

Juanas Palaciosas ketvirtajame kėlinyje surinko 13 taškų, o jo vedamas Klaipėdos „Neptūnas“ (1-0) FIBA Čempionų lygos starte 75:73 (18:24, 18:15, 15:16, 24:18) įveikė Prancūzijos čempionę Šalono „Elan“ (0-1) komandą.
J. Palaciosas, BNS nuotr.

Palaciosas prieš ketvirtąjį kėlinį buvo pelnęs tik 6 taškus, tačiau patikimai lemiamu metu sužaidęs kolumbietis patrigubino savo taškų sąskaitą ir padėjo „Neptūnui“ triumfuoti.

Iki mačo pabaigos likus 3 minutėms „Neptūnas“ atsiliko 4 taškais (64:68), tačiau tuomet komandą į priekį patempė Palaciosas. Iš pradžių jis pataikė dvi baudas, tuomet pridėjo du dvitaškius ir klaipėdiečius išvedė į priekį 70:68.

Likus minutei prancūzai išlygino rezultatą, tačiau Arnas Butkevičius atsakė dvitaškiu (72:70). Tuomet oponentai prasižengė puolime, o „Neptūno“ persvarą padvigubino Malcolmas Armsteadas (74:70).

Intrigą tritaškiu atkūrė Adamas Smithas (73:74), o tuomet, likus 2 sekundėms, varžovai buvo priversti prasižengti. Palaciosas pataikė tik antrąją baudą (75:73), tačiau grėsmės „Neptūnui“ pralaimėti nebekilo – „Elan“ krepšininkai per 5 sekundes nespėjo išsimesti kamuolio, o sėkmingai tai padarę klaipėdiečiai šventė pergalę

„Neptūnas“: Juanas Palaciosas 19 (8/18 dvit., 10 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas 16 (4/7 trit.), Malcolmas Armsteadas 11, Renaldas Seibutis 8 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Edgaras Želionis (9 atk. kam.) ir Laimonas Kisielius (6 atk. kam.) po 5.

„Elan“: Adamas Smithas 16, Lance’as Harrisas 12, Pierre’as Gillet 10, Ousmane’as Camara ir Arthuras Rozenfeldas po 8.