35 taškus surinkusio D. Lillardo vedama „Blazers“ nušlavė „Clippers“

Nesustabdomai rungtyniavęs Damianas Lillardas surinko 35 taškus ir atvedė Portlando „Trail Blazers“ į triuškinamą pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninėse rungtynėse.

42 taškus antrajame ketvirtyje atseikėjęs „Blazers“ klubas Los Andžele 134:106 (27:30, 43:26, 29:21, 35:19) nepaliko jokių vilčių Los Andželo „Clippers“ atstovams.

D. Lillardas per 26 minutes pataikė 5/8 dvitaškių, 4/9 tritaškių ir 13/13 baudų. Jis taip pat atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Clippers“ gretose rungtyniaujantis Milošas Teodosičius susitikimą pradėjo starto penkete, žaidė 28 minutes, pelnė 15 taškų (1/8 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Clippers“: Blake`as Griffinas 15, Milošas Teodosičius 15, DeAndre Jordanas 12 (14 atk. kam.), Jawunas Evansas 11.

„Blazers“: Damianas Lillardas 35, C. J. McCollumas 20, Maurice`as Harklessas 16, Jusufas Nurkičius 13 (9 atk. kam.), Zachas Collinsas 12.